מוזיקה לחתונות

ברגע ההיסטורי של חייכם בו אתם חותמים על ברית ביניכם, הייתם רוצים שיהיה אירוע מושלם ומהסרטים. כך גם אנחנו היינו רוצים לספק לכם. מהרגע בו הקהל נכנס באווירה קלילה של מינגלינג וטעימות, כאשר מוזיקת עולם נעימה נושבת בין אוזניו ומרגע שבירת הכוס, בחירת השיר המוצלח ויצאנו לדרך למסיבה. כל הסצנה שתיארנו כרגע יכולה להיות הטובה המוצלחת והמדוברת ביותר בקרב חבריכם לסצנת אימה מביכה. על מנת לתת לכם את השירות הטוב ביותר כתבנו את המדריך המלא למוזיקה בחתונות. כמובן שתוכלו להתייעץ איתנו על כל דבר ולשכור את שירותנו בעניין. אך גם אם לא אנחנו נשמח להיות לכם לעזר כדי שתהיה לכם חתונה שמחה ומאושרת.

מוזיקת רקע

בתחילת האירוע כאשר הקהל נכנס, הוא עדיין קר. חלק מהאנשים הגיעו מהעבודה וראשם עדיין טרוד במשימות שלא הספיקו לעשות, חלק מהאנשים הגיעו מטיפול במשפחה ובצרות אחרות. זמן ההכנה שהאדם נכנס צריך לאט לאט לחמם אותו, כדי להתקרב לאנשים אחרים וגם כדי להגיע לאירוע החופה בהתרגשות יתרה. לכן עלינו לאפשר לקהל המשתתפים לשוחח זה עם זה, חלקם הרי לא ראו זה את זה שנים רבות וזאת ניתן לעשות על ידי השמעה של מוזיקת עולם נעימה לאורך כל שלב ההכנה.

מוזיקה בזמן החופה

זוגות רבים מחליטים כדרך קבע שזמן החופה זה זמן שאין צורך לנגן בו מוזיקה. זאת מכיוון שהרב הוא זה שדואג להווי ולבידור של הקהל, בין אם זה בברכות, בדיחות ששומעים בכל חתונה ובין אם זה ניגונים וזמירות. יחד עם זאת אמיצים הם בני הזוג המחליטים אחרת ובכל מעבר בין ברכה לברכה משמיעים קוריוז קטן ונחמד. או לחילופין מנגנים לאורך כל הטקס מוזיקה ובמעברים התקליטן מגביר את המוזיקה ומוריד בחזרה להמשך טקס החופה.

שיר שבירת הכוס

שיר שבירת הכוס הוא הכרוז של פתיחת המסיבה ובחירה של שיר מתאים יכול להיות המפתח לאווירה טובה במסיבה. רצוי לבחור בשיר עם קצב ולהתחיל אפילו באמצע השיר כדי לגרום לאווירה "מקפיצה".

המסיבה

כל מסיבת חתונות איכותית מכילה שירים עכשווים ישראלים ובאנגלית. ישנה אפשרות גם לשלב שירים מהמסורת היהודית בגרסאות קצביות. פלייליסטים של שירים כאלו ניתן למצוא ברחבי הרשת על ידי חיפוש "פלייליסט חתונות" בגוגל. בסיום המסיבה רצוי לבחור בשירי רוק ישראליים המסמנים את סיום המסיבה.